Kontakta KEWAB

Du är välkommen att kontakta oss genom olika kontaktvägar. Nedan finner du kontaktuppgifter till huvudkontoret och växeln som kan hjälpa dig vidare med ditt ärende. Du är även välkommen att ta en direkt kontakt med någon av våra kvalificerade medarbetare för att få hjälp med ditt ärende.

Besöksadress

Betongvägen 11
653 50 Karlstad

Postadress

Box 8026
650 08 Karlstad

Kontakt

Växel: 054-53 42 00
Fax: 054-53 35 44
Epost: kewab@kewab.se

Kontaktuppgifter till medarbetare på KEWAB

Ledning

Fredrik Larsson
VD
Phone: +46 703 12 38 51
Email: fredrik.larsson@kewab.se
Kenneth Wahlström
Styrelseordförande
Phone: +46 706 50 30 30

Anläggning

Per-Anders Larsson
Anläggningsmaskiner/ Trading
Phone: +46 703 12 38 58
Email: per-anders.larsson@kewab.se
Erik Lind
Mark/ anläggningsmaskin
Phone: +46 761 10 05 28
Email: erik.lind@kewab.se
Tommy Varberg
Mobil krossning
Phone: +46 703 19 89 50
Email: tommy.varberg@kewab.se
Fredrik Ljuden
Grundläggning/Gjutning
Phone: +46 703 12 38 62
Email: fredrik.ljuden@kewab.se
Tommy Ohlson
Markarbeten/Grundläggning och kalkyl
Email: tommy.ohlson@kewab.se
Daniel Jakobsson
Grundläggning/Gjutning
Phone: +46 703 17 84 44
Email: daniel.jakobsson@kewab.se
Odd Berg
Markarbeten/Snöröjning Sälen
Phone: +46 703 12 38 61
Email: odd.berg@kewab.se

Elkraft

Tony Haraldsson
Elkraft
Phone: +46 703 43 77 88
Email: tony.haraldsson@kewab.se
Thomas Nilsson
Elkraft Värmland
Phone: +46 703 17 84 63
Email: thomas.nilsson@kewab.se
Gunne Isacsson
Elkraft Västkusten
Phone: +46 701 90 49 37
Email: gunne.isacsson@kewab.se

Transport

Martin Lantz
Transporter
Phone: +46 703 12 38 60
Email: martin.lantz@kewab.se
Carolin Magnusson
Transporter
Phone: +46 722 06 73 02
Email: carolin.magnusson@kewab.se

Rental

Michael Herbertsson
Maskinuthyrning
Phone: +46 703 12 38 20
Email: michael.herbertsson@kewab.se

Verkstad

Fredrik Sunström
Verkstadschef
Phone: +46 703 12 38 48
Email: fredrik.sunstrom@kewab.se

Ekonomi och personal

Lennart Ivars
Chef Ekonomi och IT
Phone: +46 705 27 51 40
Email: Lennart.ivars@kewab.se
Jan Hedström
Ekonomi
Phone: +46 761 34 63 46
Email: jan.hedstrom@kewab.se
Jonas Bruun
Redovisningschef
Phone: +46 734 42 11 33
Email: jonas.bruun@kewab.se
Isabelle Radevik
Ekonomi/Administration
Phone: +46 542 41 08 61
Email: isabelle.radevik@kewab.se
Ingela Finsberg
Personal
Phone: +46 703 12 38 55
Email: ingela.finsberg@kewab.se