Kontakta oss

Tycker du att det är enklare att prata? Bra, det gör faktiskt vi med! Vi har flertalet lokalkontor och kan lösa det mesta. Har du frågor gällande ditt projekt, behöver en samarbetspartner eller underentreprenör – då finns vi här.

Kontakta oss och låt oss hjälpa
dig vidare med ditt ärende.

Öppettider för växeltelefonen
Mån – fre: 07 – 16 / Lör – sön: stängt

ikon med mönster

Karlstad

+46 10-228 13 01
karlstad@kewab.se
Betongvägen 11, 653 50 Karlstad

ikon med mönster

Arvika

+46 10-228 13 02
arvika@kewab.se
Långvaksvägen 14, 671 37 Arvika

ikon med mönster

Sunne / Torsby

+46 10-228 13 03
sunne-torsby@kewab.se
Bergebyvägen 24, 685 34 Torsby

ikon med mönster

​Karlskoga

+46 10-228 13 04
karlskoga@kewab.se
Hissvägen 3 (innanför bommen)
691 37 Karlskoga

ikon med mönster

Malung

+46 10-228 13 05
malung@kewab.se
Östra Bangatan 4, 782 34 Malung

ikon med mönster

Lima

+46 10-228 13 06
lima@kewab.se
Kyrkbyn 106, 780 64 Lima

ikon med mönster

Sälen

ikon med mönster

Göteborg

+46 10-228 13 08
goteborg@kewab.se
Backa Bergö gata 3, 422 46 Hisings Backa

ikon med mönster

Malmö

+46 10-228 13 09
malmo@kewab.se
Arlövsvägen 9, 211 24 Malmö